Uroda

Mikrodermabrazja oczyszczająca skóręMikrodermabrazja - doskonały sposób na oczyszczenie skóry

Oczyszczanie skóry, przeprowadzane w domu przy pomocy drogeryjnych produktów, nie jest tak skuteczne, jak zabiegi, którym możemy się poddać w gabinetach kosmetycznych. Właśnie dlatego warto przynajmniej raz na jakiś czas wybrać się do specjalisty. Obecnie do jednych z najpopularniejszych metod oczyszczania skóry należy mikrodermabrazja.

Posiada ona mnóstwo zalet: odżywia skórę i poprawia jej koloryt oraz elastyczność, pomaga nam w walce z trądzikiem, spłyca zmarszczki, wpływa też pozytywnie na wchłanianie się substancji odżywczych. Dowiedz się, czym jest mikrodermabrazja, jak się ją wykonuje i jakie posiada przeciwwskazania.

   

Jak dbać o włosyWłosy są wizytówką każdej kobiety. Żadna farba nie będzie wyglądała dobrze na suchych, elektryzujących się i zniszczonych pasmach. Na szczęście tym problemom można zaradzić za pomocą zabiegów pielęgnacyjnych wykonanych nie tylko w profesjonalnych gabinetach fryzjerskich. Domowe zabiegi wykonywane minimum dwa razy w tygodniu skutecznie pomogą w odzyskaniu witalności każdej włosowej czuprynce.

   

Zdrowe paznokcieAnatomia paznokcia - co warto wiedzieć?

Poświęcamy sporo czasu na ich pielęgnację, jednak o ich budowie nie wiemy zbyt wiele. Jak zbudowane są nasze paznokcie? Im więcej informacji zdobędziemy na ten temat, tym łatwiej będzie nam zadbać o ich atrakcyjny wygląd. Co zatem warto wiedzieć na temat paznokci i ich budowy?